| Usage/Application | Laboratory |
| Attenuation | 100x |
| Bandwidth | 500 MHz |
| Nominal Length | 2 m |
| Rise Time | Less Than 700 ps |
| Compensation Range | 7 to 30 pf |
| Brand Name | Techno Scientific Co |
| Model | ITB-E94D259D |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Kolkata |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Laboratory |
| Attenuation | 100x |
| Bandwidth | 500 MHz |
| Nominal Length | 2 m |
| Rise Time | Less Than 700 ps |
| Compensation Range | 7 to 30 pf |