| Usage/Application | Industrial |
| Laser Type | CO2 |
| Marking Depth | 0.05 mm |
| Marking Speed Capacity | 6000 mm/s |
| Automation Grade | Automatic |
| Power | 150 W |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Phase | Three Phase |
| Brand Name | Techno Laser |
| Model | ITB-1479D868 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Industrial |
| Laser Type | CO2 |
| Marking Depth | 0.05 mm |
| Marking Speed Capacity | 6000 mm/s |
| Automation Grade | Automatic |
| Power | 150 W |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Phase | Three Phase |