| Material | Mild Steel |
| Laser Type | CO2 |
| Automation Grade | Automatic |
| Marking Speed Capacity | 6000 mm/s |
| Power | 9.5 kW |
| Voltage | 220-240 V |
| Laser Wave Length | 1064 nm |
| Laser Power | 30 W |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | Techno Laser |
| Model | ITB-7ACAAAE5 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | New Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Material | Mild Steel |
| Laser Type | CO2 |
| Automation Grade | Automatic |
| Marking Speed Capacity | 6000 mm/s |
| Power | 9.5 kW |
| Voltage | 220-240 V |
| Laser Wave Length | 1064 nm |
| Laser Power | 30 W |
| Country of Origin | Made in India |