| Usage/Application | Diamond Planning, Mapping, Inclusion detection and Marking |
| Feature | High speed processing, Multi station connection, Accurate planning |
| Machine Dimension | 480X350X200 mm |
| Weight | 24.5 kg |
| Laser Power | Class 4 |
| Brand Name | Sahajanand Technologies Private Limited |
| Model | ITB-EF5E113D |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Surat |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Diamond Planning, Mapping, Inclusion detection and Marking |
| Feature | High speed processing, Multi station connection, Accurate planning |
| Machine Dimension | 480X350X200 mm |
| Weight | 24.5 kg |
| Laser Power | Class 4 |