| Material | MS, SS, Etc |
| Automation Grade | Automatic |
| Finishing | Powder Coated |
| Phase | 3 Phase |
| Voltage | 220V/380V |
| Max Speed | 15m - 10m / min |
| Brand Name | ADK Engineering and Solutions |
| Model | ITB-B163BB98 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Material | MS, SS, Etc |
| Automation Grade | Automatic |
| Finishing | Powder Coated |
| Phase | 3 Phase |
| Voltage | 220V/380V |
| Max Speed | 15m - 10m / min |