| Capacity | 20 kg/feet |
| Material | Mild Steel |
| Speed | 0-1 m/s |
| Automation Grade | Automatic |
| Length | 20 feet |
| Brand Name | AK engineering works |
| Model | ITB-B41165F4 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ghaziabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Capacity | 20 kg/feet |
| Material | Mild Steel |
| Speed | 0-1 m/s |
| Automation Grade | Automatic |
| Length | 20 feet |