| Capacity | 40 kg/feet |
| Speed | 1-2 m/s |
| Automation Grade | Automatic |
| Length | 30 feet |
| Material | Stainless Steel |
| Surface | Polished |
| Brand Name | AK engineering works |
| Model | ITB-D2FB0B3C |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Ghaziabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Capacity | 40 kg/feet |
| Speed | 1-2 m/s |
| Automation Grade | Automatic |
| Length | 30 feet |
| Material | Stainless Steel |
| Surface | Polished |