| Color | Dark Orange,Beige Yellow,Lake Blue,etc |
| Rated Voltage | 220-240 V |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Reted Power | 110 W |
| Net Weight | 71 Kg |
| Gross Weight | 84 Kg |
| Noise | < 60 dB |
| Standby Power | 0.1-1 W |
| Air Pressure | 0.02-0.028 MPa |
| Brand Name | IRest Systems Pvt Ltd |
| Model | ITB-D1A8CF45 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Bengaluru |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Color | Dark Orange,Beige Yellow,Lake Blue,etc |
| Rated Voltage | 220-240 V |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Reted Power | 110 W |
| Net Weight | 71 Kg |
| Gross Weight | 84 Kg |
| Noise | < 60 dB |
| Standby Power | 0.1-1 W |
| Air Pressure | 0.02-0.028 MPa |