| Color | Coffee, Pearl Black, Champagne Gold, Rose Gold, etc |
| Rated Voltage | 220-240 V |
| Rated Power | 150 W |
| Net Weight | 86.5 Kg |
| Gross Weight | 100 Kg |
| Stanby Power | 0.1-1 W |
| Brand Name | IRest Systems Pvt Ltd |
| Model | ITB-5AA4BEF3 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Bengaluru |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Color | Coffee, Pearl Black, Champagne Gold, Rose Gold, etc |
| Rated Voltage | 220-240 V |
| Rated Power | 150 W |
| Net Weight | 86.5 Kg |
| Gross Weight | 100 Kg |
| Stanby Power | 0.1-1 W |