| Min Bend Radius | 8mm |
| Automation Grade | Fully-automatic |
| Power | single phase |
| Voltage | 220 |
| Material | Aluminium |
| Bending Distance From Start | 8mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand Name | KK LASER INDUSTRY |
| Model | ITB-1FD7E859 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Hyderabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Min Bend Radius | 8mm |
| Automation Grade | Fully-automatic |
| Power | single phase |
| Voltage | 220 |
| Material | Aluminium |
| Bending Distance From Start | 8mm |
| Country of Origin | Made in India |