| Marking Speed Capacity | 6000 mm/s |
| Laser Type | Fiber Laser |
| Marking Depth | 0.1mm to 2mm |
| Whole Machine Power | 20 Watt |
| Offering Laser | HDPE Pipes, fiber source |
| Maximum working Area | 300*300MM |
| Automation Grade | Automatic |
| Brand Name | KK LASER INDUSTRY |
| Model | ITB-15EE06A4 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Hyderabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Marking Speed Capacity | 6000 mm/s |
| Laser Type | Fiber Laser |
| Marking Depth | 0.1mm to 2mm |
| Whole Machine Power | 20 Watt |
| Offering Laser | HDPE Pipes, fiber source |
| Maximum working Area | 300*300MM |
| Automation Grade | Automatic |