| Usage/Application | Government |
| Other Components | Mounting Structure |
| Battery Voltage | 12 V |
| Plant Capacity | 1 kW |
| Type of Plant | Grid Tie |
| Country of Origin | Made in India |
| Inverter | Pure Sine Wave Output |
| Brand Name | Iceberg Cooling And Freezing Systems Private Limited |
| Model | ITB-9B46F01C |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Hyderabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Usage/Application | Government |
| Other Components | Mounting Structure |
| Battery Voltage | 12 V |
| Plant Capacity | 1 kW |
| Type of Plant | Grid Tie |
| Country of Origin | Made in India |
| Inverter | Pure Sine Wave Output |