| Color | Black |
| Usage/Application | Milk Stirrer |
| Material | Mild Steel |
| Power | 220 V |
| Weight | 0.3 kg |
| Ac Power Supply | Yes |
| Input Frequency | 50 Hz |
| Body Color | Black |
| Accuracy | 0.1 |
| Brand Name | Shankra Research and Development Private Limited |
| Model | ITB-2356923A |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Hyderabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Color | Black |
| Usage/Application | Milk Stirrer |
| Material | Mild Steel |
| Power | 220 V |
| Weight | 0.3 kg |
| Ac Power Supply | Yes |
| Input Frequency | 50 Hz |
| Body Color | Black |
| Accuracy | 0.1 |