Product Details
| Specialties | Breathability, Easy To Use, High Comfort |
| Max Temp | 30 to 70deg C |
| Power | 220V |
| Color | Brown |
| Size | 80x190cm |
| Operation Mode | Electric |
| MOQ | As Per Customer Needs |
Preferred Buyer From
| Location | Anywhere in India |
| Brand Name | Spine Care Medical Instruments Pvt Ltd |
| Model | ITB-1FE5D0D0 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Delhi |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
Product Details
| Specialties | Breathability, Easy To Use, High Comfort |
| Max Temp | 30 to 70deg C |
| Power | 220V |
| Color | Brown |
| Size | 80x190cm |
| Operation Mode | Electric |
| MOQ | As Per Customer Needs |
Preferred Buyer From
| Location | Anywhere in India |