| 110V-220V | |
| Cooling Mode | Water Cooling |
| Laser Power | 100 W/130W/150W |
| Frequency | 20 KHz-100KHz |
| Warranty | 2 Year |
| Ambient Temperature | 45 Degree C |
| Working Area | X/Y/Z 400x400 |
| Laser Wavelength | 1064 mum |
| Position Accuracy | 0.01 mm |
| Laser Lifetime | > 20000 Hour |
| Brand Name | WE2 Laser Technologies Private limited |
| Model | ITB-0AA522C9 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Banglore |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| 110V-220V | |
| Cooling Mode | Water Cooling |
| Laser Power | 100 W/130W/150W |
| Frequency | 20 KHz-100KHz |
| Warranty | 2 Year |
| Ambient Temperature | 45 Degree C |
| Working Area | X/Y/Z 400x400 |
| Laser Wavelength | 1064 mum |
| Position Accuracy | 0.01 mm |
| Laser Lifetime | > 20000 Hour |