| Swing Over Bed | 900 mm |
| Bed Width | 560 mm |
| Swing Over Cross Slide | 650 mm |
| Maximum Swing in Gap | 1300 mm |
| Machine Condition | New |
| Brand Name | Chaitanya Machine Tools Industries |
| Model | ITB-9C89DE58 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Rajkot |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Swing Over Bed | 900 mm |
| Bed Width | 560 mm |
| Swing Over Cross Slide | 650 mm |
| Maximum Swing in Gap | 1300 mm |
| Machine Condition | New |