| Automation Grade | Manual |
| Material | Aluminum Alloy, ABS Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
| Thread Size | 1/4 Inch |
| Orifice Diameter | 0.5-1 mm |
| Pressure | 3-6 bar |
| Brand Name | Teryair Equipment Private Limited |
| Model | ITB-A0D064E9 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | Vasai East Mumbai |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Automation Grade | Manual |
| Material | Aluminum Alloy, ABS Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
| Thread Size | 1/4 Inch |
| Orifice Diameter | 0.5-1 mm |
| Pressure | 3-6 bar |