| Motor Power | 0.2 kW to 22 kW |
| Input Voltage | 460 V |
| Input Phase | 3-Phase |
| Usage/Application | Industrial |
| I Deal In | New Only |
| Brand Name | Maven Automation |
| Model | ITB-404B5E1B |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | ahmedabad |
| Shipping | Is calculated at Checkout |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Yes |
| Motor Power | 0.2 kW to 22 kW |
| Input Voltage | 460 V |
| Input Phase | 3-Phase |
| Usage/Application | Industrial |
| I Deal In | New Only |