| Motor Power | 0.2 kW / 0.25 HP |
| Input Voltage | 230 V |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Usage/Application | Conveyors |
| Display | Digital |
| Brand Name | Maven Automation |
| Model | ITB-6867D3D9 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | ahmedabad |
| Shipping | Is calculated at Checkout |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Yes |
| Motor Power | 0.2 kW / 0.25 HP |
| Input Voltage | 230 V |
| Input Phase | 1 - Phase |
| Usage/Application | Conveyors |
| Display | Digital |