| Motor Power | 0.5 HP to 5 HP |
| Input Voltage | 460 V |
| Input Phase | 3-Phase |
| Usage/Application | Industrial |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Display | Digital |
| Output Phase | Three Phase |
| EMC | In Built |
| Brand Name | Maven Automation |
| Model | ITB-5021AFC1 |
| Condition | New |
| Unit Type | Nos |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Minimum Ordered Packs | 1 |
| Country of Origin | India |
| Taxes | Inclusive of Tax |
| Ships from | ahmedabad |
| Shipping | Product eligible for free shipping |
| Returnable | 7 Days Return |
| Warranty Type | Manufacturer / Seller |
| Warranty | Not Applicable |
| Motor Power | 0.5 HP to 5 HP |
| Input Voltage | 460 V |
| Input Phase | 3-Phase |
| Usage/Application | Industrial |
| Input Frequency | 50/60 Hz |
| Display | Digital |
| Output Phase | Three Phase |
| EMC | In Built |